top of page

Haiguste tõrjumiseks on sinul endal kaitsekilp!


Inimese keha on disainitud looduse poolt vastupidavaks ja loomult võitlejaks. Kehas on olemas kõik vajalik, et kohaneda ja võidelda viiruste ning teiste haigustekitajatega. Gripp ja nohu ründavad sageli just siis, kui keha immuunsüsteem on nõrk, ehk organismil on mingi takistus, miks ta ei saa selle võitlusega hakkama, kuigi peaks.

Eestis on mitmeid külmetushaiguste hooaegu. Sel ajal tõuseb hoogsalt apteekide käive tänu ravimite müügile, millega tõrjutakse haigusi. Endiselt püsib küsimus – miks tervis on nõrk ja ei saa haigustekitajatega ise hakkama ja peab ravimeid tarvitama?

Paljudel juhtudel on põhjuseks nõrgenenud immuunsüsteem. See omakorda saab alguse näiteks halvast vere- ja lümfiringest.

Lümfiringe on osa meie keha kaitsekilbist.

Kui lümfiringe töös esineb häireid, siis see on sama hea kui keskaja rüütel läheb lahingusse praepanni kaanega. Näide on piltlik, kuid omab sügavamat mõtet sellest, et kehal ei ole võimalik ennast kaitsta. Kui haigustekitajaid ei saa transportida likvideerimispunkti ehk lümfisõlmedesse levib haigustekitaja üle keha. Olgu selleks viirus, seen, bakter või muu haigustekitaja.

Lümfisüsteemis vastutavad transpordi ja patrullimise eest lümfotsüüdid, kes haigustekitajat märgates neelavad selle ning transpordivad lümfisõlme. Sealt edasi toimub haigustekitaja kahjustustamine ja kehast väljutamine.

Probleemid algavad siis, kui lümfisüsteem ei saa korrektselt tööd teha. Üheks põhjuseks võib olla vähene vee sisaldus organismis. Vähene või siis õige vee puudumine (loe õigest veest siin).

Lümf ehk lümfivedelik koosneb umbes 90% veest. Kui kehas on vett vähe ei saa lümf toimida korrektselt. Selle tulemusena jäävad haigustekitajad ja jääkained kehasse, sest lümfotsüüdid ei pääse patrullima ning ei saa transportida haigustekitajaid hävitamisele lümfisõlmedesse.

Lümfisõlmede ülesanne on hävitada haigustekitajaid, tugevdada immuunsüsteemi, filtreerida kehast kahjulikke aineid ja juhtida vedelikku organismis. Ühes ööpäevas valgub lümfisüsteemist verre umbes 2 liitrit lümfi. Kui lümfisüsteemi töö on haiguse või trauma tõttu häiritud ning vedeliku teekond kehas takistatud, siis tekivad tursed. Tursed tekitavad omakorda probleemi süvenemist. Lümfotsüüdid ei saa enda tööd teha, sest lümfisooned asuvad naha all rasvarakkude vahel. Üldiselt arvatakse, et rasvarakke tuleb naha alla inimesel juurde. Tegelikkuses rasvarakud punduvad ehk paisuvad suuremaks. Selle tulemusena on lümfisooned surutud pundunud rasvarakkude vahele ning lümfi liikumine soontes on häiritud. Rasvarakkude pundumine on tselluliidi teerajajaks.

Loe tselluliidi kohta rohkem meie teisest blogi postitusest.

Lümfil puudub "mootor" mis seda soontes liigutaks. Süda pumpab verd ja tekib vere liikumine. Lümfil selline võimalus puudub. Lümf ringleb lihaste töö tulemusena, ehk siis lümfiringet saab kiirendada kehalise aktiivsusega. Kuid mitte ainult – Beautiful Me kehasalongi rullmassaaž on vahend, mis stimuleerib keha ja paneb lümfi kehas liikuma, et saaks alata keha normaalne tööprotsess ja puhastus jääkidest, mis on kehasse kogunenud. 1927. aastal patendeeritud masin ei ole kahjuks mitte kunagi varem saanud oma tähelepanu Eestis. Nüüd Beautiful Me kehasalongi eestvedamisel on see järjest populaarsust kogunud ning aidanud juba kümneid tuhandeid inimesi oma tervist parandada ning hoida. KA MEESTELE ON RULLMASSAAŽI VAJALIK!

Beautiful Me kehasalongi klientide tagasiside on nii positiivne ja tulemused silmaga näha. Näiteks kaotab pärast 10-korra kuuri inimene keskmiselt kokku 20 cm oma keha ümbermõõtudest – see kõik on naha alla kinni jäänud jääkained koos liigse vee ja pundunud rasvarakkudega. Enesetunde paranemine ja energia tõus on põhilisteks argumentideks, miks rullmassaaži armastatakse.

Beautiful Me kehasalongi rullmassaaž paneb sinu keha ise tööle. See on tõestatud meie kümnete tuhandete klientide poolt, kelle positiivset kogemust saab näha ka tagasisides meie Facebooki lehel.

Beautiful Me kehasalongid üle Eesti aitavad sinul end tervena hoida. (Vaata asukohti siin)


Beautiful Me kehasalong teeb koostööd mitmete haiglatega ja meie püsiklientideks on hulgaliselt treenereid ja toitumisnõustajaid, kes teavad lümfisüsteemi vajalikkusest ja selle tööst.

Proovi ise, miks kümned tuhanded eestlased Beautiful Me kehasalongi rullmassaaži armastavad ning miks iga kuu külastab meid tuhanded inimesed.


Comments


bottom of page