top of page

Miks rullmassaaž on nii kiirelt toimiv?


KOHENE TOIME! Inimesed on juba pärast esimesi rullmassaaži seansse tundnud selle kohest toimet. Hommikul kingi jalga pannes on imestatud, et kuidas kingad on järsku jalas loksuma hakanud ning teksapüksid väljaveninud. Selle saladus ei ole miski muu kui rullmassaaž, mis paneb tööle sinu lümfid ja lümfisooned ning omab ka tavalise massaaži toimet.

Juba pärast kuuendat rullmassaaži korda oli 60-kilogrammisel naisterahval meeldiv üllatus, et tema kõhuümbermõõt oli vähenenud 5 cm ning reitelt vähenenud 3,5 cm ümbermõõtu - SEDA AINULT 6 KORRAGA ning toitumist ja elustiili mitte muutes. BRONEERI AEG ja veendu toimes ise!


MIS JUTHTUB KUI LÜMF EI LIIGU? Lümfi seiskumise tagajärjel jäävad ained, mida keha ei vaja, sinu kehasse seisma. Nii tekitades "paisumist", rasvade ja muude ainete ladestumist, mis omakorda põhjustab kehakaalu tõusu, halba enesetunnet ja hulgalises koguses hädasid, mille ravimist sageli arstid püüavad ravimitega kõrvaldada, kuigi võluvits võib peituda lihtsas ja tõhusas rullmassaažis.Üks väga otsene tulemus lümfi halvas liikumises ja ainete ladestumises on TSELLULIIT!

Rullmassaaž aitab lõhustuda ja kehast välja viia seda põhjustavad rasvad ja ladestunud ained.

RULLMASSAAŽ PANEB LÜMFI LIIKUMA! MIDA TEEVAD LÜMFID JA LÜMFISOONED ning kuidas see aitab sinu keha? Meie kehas ei voola mitte ainult arteriaalne (helepunane, vedel ja särtsakas) ning venoosne (tumepunane, paks ja väsinud) veri, vaid kolmaski, nimelt „ valge veri“. See on lümf, ladina keelest tõlgituna „allikavesi“. Ööpäevas valgub seda värvitut ja läbipaistvat koevedelikku verre 1–2 liitrit ja kulgeb edasi kogu keha võrguna katvate lümfisoonte kaudu. Lümf kannab laiali valgeid vereliblesid, mis teevad kindlaks ja hävitavad kehavõõraid aineid – seda, mida organism ei vaja. Lümfisooned aga toovad antikehi täis koevedeliku tagasi südame kohal asuvatesse veenidesse.

Ühes inimkehas on tuhandeid kilomeetreid lümfisooni, mida on palju rohkem kui veresooni. Kogu inimorganismi maagiline ühtsus seisneb lümfi, vere ja immuunsüsteemi koostöös. Kui veri on kehv, on sageli lümfiringes probleeme, ja vastupidi. Ning põhjust on siis raske leida – kas probleemid algasid immuunsüsteemist või hoopis pärast seda, kui lümfiringe rikki läks. STRESS MÕJUB LÜMFIRINGELE VÄGA OTSESELT! Stress aeglustab lümfisüsteemi toimimist ja mõjub immuunsüsteemile hävitavalt. Lümfi mõjutavad emotsioonid. Näiteks siis, kui oleme kurvad, lümfiringlus aeglustub, ja kui oleme rõõmsad, siis see jälle kiireneb. Talv mõjub väga laastavalt, lümfiringe aeglustub külmaga mitmekordselt, selle tõttu on kevad väga õige aeg lümfi liikuma panemiseks. BRONEERI AEG ja veendu toimes ise!


RULLMASSAAŽ ASENDAB KLASSIKALIST NING SPORDIMASSAAŽI Rullmassaaž on lisaks lümfi ergastamisele ka efektiivne taastaja ja lihastest pingete kõrvaldaja - just nagu tavalise massaaži puhul. Selle puidust rullikud masseerivad inimese enda valitud tugevusele lihaseid ja erinevate poosidega käiakse läbi kogu keha. Inimkäed ei jõua teha nii pikalt nii intensiivset massaaži kogu kehale kui rullmassaaži masinad, sellepärast on ka tulemused tõhusamad. Sportlastel kästakse sageli oma lihaseid ise rullida ning mudida lisaks massööri külastusele. Rullmassaaži masinatel on "TUGEVAD KÄED" mis vastavalt kasutaja enda survele masseerivad just neid kohti, mida inimene ise tunneb ja nii tugevalt, kui ise vajalikuks peab. Rullmassaaž aitab sinul saavutada tulemusi. AINULT SINA ISE SAAD VEENDUDA SELLE TOIMES! BRONEERI AEG ja veendu toimes ise!コメント


bottom of page