top of page

Näitleja Kaisa Selde rullmassaaži kogemusest.

Milline on sinu Beautiful Me rullmassaaži kogemus?

Räägin vaid enda kogemuse ja tunde põhjal ega pretendeeri täielikule tõele.

Juba salongi atmosfäär on nii mõnus- alati laitmatult puhas, väga soojad ruumid ja sõbralik perenaine, et tahad salaongi minna ja seal aega veeta.


Katsetasin paraleelselt massaažitooli ja rullmassaaži. Massaažitooli plussina saan välja tuua, et see masseeris mõnusalt ja põhjalikult selga. Kuid massaažitoolist tõustes tekkis alati rammestus, samas peale rullmassaaži oli keha ergas ja meel terav, keha soe ja energiat täis ning tulemus hõlmas kogu keha.


Nagu üks koogitükk ei tee paksuks, üks trenn tugevaks – nii ka rullmassaažiga peab olema järjepidevust. See peaks olema terve ja õnneliku elu regulaarne osa.

Istumine on uus suitsetamine. Kui aastate eest oli üks põhilisi tervise kahjustajaid suitsetamine, mis arstidele muret tegi, siis nüüdisajal on selleks kujunenud istumine. Inimesed istuvad enamuse enda päevast. Kui vaadata istumise asendit seoses lümfisüsteemiga, siis istumine mõjutab otseselt lümfisõlmi, mis paiknevad liigeste piirkonnas ja on istumise asendis kokku surutud.


Lihastöö liigutab lümfivedelikku kehas ringi, seega igasugune liikumine on alati hea. Kuid kui sa oled sunnitud päev läbi istuma, siis sõidad peale tööd autoga koju, kodus istud diivanile teleka ette, siis mõtle korraks, mida see sinu kehaga teeb. Nii ei saa veri korralikult liikuda, lümf ei pääse liikuma, see omakorda pärsib siseorganite tööd. Keha on loodud liikumiseks.

See on tunnike sulle endale, mille võid leida enda päevas mõne istuva tunnikese asemel. Siin vihjan otseselt näiteks õhtuse teleri ees istumisele. Kindlasti tuleb endale leida aega. Justnimelt endale. Selline aeg, kus sa saad telefoni kõrvale jätta ja olla ainult endaga, oma keha ja oma mõtetega. Tunnike, peale mida suudad taas sukelduda ellu, kus kõik sinult kogu aeg midagi tahavad ja vajavad. Siis sul on jälle midagi anda.


Keha paistetus vähenes silmnähtavalt. Paistetus millest mul endal enne aimugi ei olnud. Kuid kui olin nädalaid regulaarselt rullmassaažis käinud, siis nägin, kuidas keha muutus.

Mõnel päeval, kus lihased andsid endast tunda tänu eelneval päeval tehtud trennile, tõi

rullmassaaž leevendust. Rullida oli küll veidi valulikum, kuid pärast oli tunne seda magusam. On küll võimalik rulli kiirust reguleerida, kuid mina otsustasin nö läbi pressida ja minu puhul oli tulemus värske uue keha tunne.

 

Kas sa ei ole veel Beautiful Me rullmassaaži proovinud? Siis võta endale tasuta proovikord siin!

Comments


bottom of page